Öncelikle, Çiçek Halı Yıkama Nasıl Çalışıyor?


Çiçek Halı Yıkama Fabrikası nasıl çalışıyor? Merak ediyorsunuz değil mi? Evet! Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmete göz atmaya ne dersiniz?

Araç Koltuğu Ve Döşeme Temizliği


Araç koltukları ve döşemelerinin temizliğinde çiçek halı yıkamanın farklarını yaşatacağımız detaylı temizlik hizmetimiz mevcuttur. Temizlik işlemlerinde yeşil sertifikalı temizlik malzemeleri kullanılmakta olup sağlık ve hijyen %100 sağlanmış olur. Özellikle sıfır olmayan araç alımlarında müşterilerimiz aracın nasıl kullanıldığını bilmedikleri için detaylı temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Biz bu hizmeti gerek firmamızda gerekse araçlarınızın bulunduğu yerde yaparak temizlik hizmetini çiçek halı yıkama ayrıcalığıyla sunuyoruz.

Malzemeye Göre Halı Analizleri


Hijyen: Kelime anlamıyla sağlıklı yaşam için öngörülen önlemlerin teknikler dahilinde uygulanması işlemidir. Tüm bilgiler doğrultusunda sürekli eğitimler verilen hijyen konusunu yaptığımız tüm temizlik hizmetlerinde uygulamaktayız. Bu yöntemimizi sadece temizlik işleminde değil işletmemizin kapısından girip teslimatın yapıldığı noktaya kadar devam etmektedir. Çiçek halı yıkama hijyen kurallarını eksiksiz ve tam yapmak için personelini sürekli eğitmektedir.

Kir Ve Leke Teknikeri


Kir ve lekeleri kovma teknikleri için öncelikle iyi eğitilmiş elemana ihtiyacınız vardır. Lekelere işlem yapmadan önce kumaşın cinsi kontrol edilmelidir. İşleme devam ederken lekenin cinsi belirlenmeli yapılacak işlem sırası ondan sonra uygulanmalıdır. Lekeleri sınıflandırmak lekelerle baş etmenin en kati kurallarındandı. Yılların tecrübeleriyle oluşturduğumuz hangi lekeye nasıl uygulama yapacağımızı en iyi biz biliriz. Çiçek halı yıkamanın leke çıkarma hizmetlerinden faydalanmanızı öneririz.

Yıkama Hizmetlerimiz

Çiçek Halı Yıkama Sadece Halılarınıza çiçek gibi bakıyor sanmayın! Biz, siz değerli müşterilerimizin tüm temizlik ihtiyacı olan malzemelerine çiçek gibi bakmaya hazırız!

Halı Yıkama

Halı yıkama hizmeti yapmak için gerek geniş alana ihtiyaç duyulması gerekse kurutma işlemi için sağlam kurutmalıklara ihtiyaç duyulması bu işin apartman ve sitelerde yapılmasını zorlaştırmıştır. İnsanların içine sinerek yaptığı bu temizlik hizmetini kendileri yapamayınca çiçek halı yıkama hizmetini arayarak güler yüzlü hizmet, tam otomatik makinalar, son teknoloji aletler, yeşil sertifikalı deterjanlar ve hızlı teslimat ile sağladığımız hizmeti talep etmişlerdir. Halı yıkama hizmeti firmamızda, halılarınız temizlik işlemine alındığı sırada, ilk işlem olarak tam otomatik makinelerle toz alma işlemi başlatılır. Daha sonra, vakumlu elektrikli süpürgeler yardımıyla halı derinlemesine süpürülerek, halı iplikleri arasında sıkışmış toz alma sırasında gevşemiş tüm kir sökülerek alınır. Daha sonra lekeleri tespit edilerek leke çıkartma işlemi tecrübeli eller yardımıyla uygulanır. Sonrasında tam otomatik yıkama makinalarında yıkanır ve ardından kurutulup ambalajlanır. Hijyenik olmayan hiç bir işlem uygulanmaz. Bütün bu tecrübe gerektiren işlemi bir telefon yardımıyla bizleri arayarak evinizden ulaşabilirsiniz. Çiçek halı yıkama hizmeti size hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti temizliği ve kuruması çok zaman alan zahmetli temizlik işlerinden biridir. Genellikle ev hanımlarının en zorlandığı konu lekelerin nasıl çıkacağı olmuştur. Firmamız koltuk yıkama işlemin iki yöntemle yapılmaktadır. Birincisi susuz temizleme yöntemi: seçilen işlemde koltuğunuz incelenir ve lekeleri tespit edilir. uygunsuz durumları not edilir.( tadilat ve tamirat Vb. gibi) sonra lekelere uygun işlemler yapıldıktan sonra buharla yıkama işlemine başlanır.(bu konu hakkında buharla koltuk yıkama yazımızı okuyunuz). ikinci yöntemde ıslak kuru temizleme yöntemidir. bu yöntem tüm koltuklarınıza uygulanabilecek bilindik yöntemdir. kumaşına göre temizlik işlemine başlanır. işlem sıralaması şöyledir: leke çalışması, yıkama işlemine başlanması, son teknoloji elektrikli süpürgelerle kurutma, kumaşın tekrar kontrolü ve teslim işlemi başlatılır. Çiçek halı yıkama tüm koltuk yıkamalarınızda genel hijyen kuralları ve kaliteli temizlik ile hizmeti sunar.

Yorgan Yıkama

Yorganlarımız kış ayı boyunca sürekli kullandığımız ve en çok kirlenen tekstil ürünüdür. Hemen herkesin genelde yaptığı yorgan kılıflarını yıkamaktır. Fakat yorganlarımız makinalarda yıkamaya çok müsait olmadığı için temizlemesi hep ertelenir. Tekstil ürünleri yıkama yöntemlerinin tümünde kullanılan temizleme yöntemi kullanılır. Sağlığınız için bütün önlemleri alırsınız. Yorganlarınızın da sizin sağlığınız üzerinde etkisi olduğunu unutmamanız gereklidir. Firmamız yorganlarınızı tam otomatik makine yardımıyla;  çekme yaşanmadan ve özelliklerini yitirmeden temizler. Tüm işlemler %100 organik deterjanlar ile hijyenik ve sağlıklı bir yıkama sağlar. Kurutma işleminde nem tamamen gidinceye kadar kurutulur sonra günlendirilip havalandırılarak eski temiz halini alması sağlanır. Her kış mevsimi bitimi yorganlarınızı kaldırmadan temizliğini sağlayınız. Yorgan yıkama hizmetini sizin için yapan firmamız çiçek halı yıkamayı tercih etmenizi öneririz.

Araç Koltuk Yıkama

Araç koltuk yıkama hizmetin de sizin istekleriniz doğrultusunda sadece fırça kullanarak yada sadece buharlı yıkama işlemi kullanarak temizlik hizmeti veriyoruz. Temizlik işlemlerimiz detaylı bir şekilde aracınızın tüm kumaş ve döşemelerinde uyguluyoruz. Kullandığımız ilaçlar %100 organik yeşil sertifikalı ilaçlardan seçiyoruz. Biz tüm bu işlemleri günün 24 saati kesintisiz yapıyoruz. Dilerseniz araçlarınızı garajlarınıza gelerek yerinde hizmet sağlıyoruz. Çiçek halı yıkama fabrikası tüm bu hizmetleri yaparken sizleri kahvelerinizi yudumlamak için bekleme salonlarında misafir ediyoruz. Hizmetlerimiz ve ücretlerimiz tüm detayları için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizin için hazırladığımız dönemsel kampanyalarımızı sormayı unutmayınız.

Battaniye Yıkama

Genellikle çift kişilik tek kişilik ve bebek battaniyeleri olarak evlerimizde bulundurduğumuz battaniyelerin temizliği ve hijyenini sağlamakta güçlü çektiğimiz aşikârdır. Çiçek halı yıkama fabrikası bu sorununuzu en kısa sürede  çözmek için battaniye temizleme işlemini yapmaktadır. Battaniye yıkama hizmeti görünüşünü ve yumuşaklığını kaybetmeden temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Çocuk ve bebek battaniyelerini hassas programlarda anti-alerjik ilaçlarla yapmaktayız. Battaniyeleriniz cinsine göre yıkama, temizleme ve kurutma işleminden geçer. Bütün ürünleriniz işlemlerinin bitmesinin ardından kilitli paketleme sistemiyle ambalajlanır. Evlerinizden teslim aldığımız ürünlerinizi yine evinize teslim yapıyoruz. Hızlı ve kaliteli battaniye yıkama hizmetini en uygun olan fiyatlarda yapıyoruz. Dönemsel olarak kampanyalarımız mevcuttur. Ulaşıla bilirliği en kolay yıkama firması olan çiçek halı yıkama firması telefonlarınızı beklemektedir. İletişim için lütfen arayınız.

Çekyat Yıkama

Çiçek halı yıkama firması size çekyat yıkama hizmetini yerinde yıkama işlemiyle sunmaktadır. Odalarımız da günlük olarak kullandığımız her türlü leke ve kire maruz kalan çekyatlarınızın temizliği ile ilgili duyulan endişeleri bitirmek için profesyonel bir hizmete imza atıyor. Yoğun kullanım alanların vazgeçilmezi çekyatlarınızın maruz kaldığı leke ve kirleri fırça ve buharlı yöntemlerle iz kalmadan halleder. su kullanımını en az seviyede tuttuğumuz çekyat yıkama hizmetimizde işlemin bitmesinin ardından çekyatlarınızı hemen kullanmanız mümkün oluyor. Fiyatlarımızın size sunduğu ayrıcalıklarından ve bazı dönemlerde yaptığımız kampanyalardan faydalanmayı unutmayınız. Çiçek halı yıkama firması tüm ekip ve ekipmanları ile size hizmet için beklemektedir.

Yatak Yıkama

Hepimiz geceleri uykumuzda terleriz bu çok doğaldır. Bu doğal terleme sebebiyle; yataklarınız, alezleriniz, çarşaflarınız ve yorganlarınız sürekli kirlenmeye maruz kalır. Çiçek halı yıkama merkezi size yatak yıkama hizmetiyle uykularınızın rahat geçmesini sağlamak için tüm gün işlemlerine devam eder. Hizmetimizin kalitesinde kullandığımız malzeme ve tecrübeli personelimizin katkıları çok büyüktür. son teknoloji ile donatılmış merkezimizin tüm hizmetleri hijyen ve sağlık kuralları ihmal edilmeden yapılır. Yataklarının temizliği; tüm leke, kir, alerjen ve mikroplardan arınmış şekilde tamamlanır. Kaliteli hizmetleri evinizde almanız mümkündür. İletişim numaralarımızdan bize ulaştığın an itibariyle güler yüzlü personellerimiz hizmeti size ulaştırmak için mümkün olan en kısa sürede işlemlere başlayıp bitireceklerdir.

Yastık Yıkama

Yastık yıkama hizmeti temiz bir yastığa başımızı koymak için muhakkak gerekli bir işlemdir. Kaliteli yaşamın anahtarı uykudur. O sebep ile yastıklarımızda hijyenik bir temizlik şarttır. Alerjik rahatsızlıkların, astım ve bronşit gibi sağlık sorunlarının azalması sürekli kafamızı koyduğumuz yastığın ne kadar temiz olduğu ile alakalıdır. Sadece kılıfları temizlemek yeterli değil içindeki astarı ve pamukları da düzenli temizlenmelidir. Malzemelerin cinsine göre temizleme işlemine alınmalıdır. Yıkama işlemi yapılıken çok sıcak su kullanılmamalı, kalıntı bırakmayan deterjanlar kullanılmalıdır. Kurutma işlemi tam ve eksiksiz yapılmalıdır. Kurutması tam yapılmayan tüm malzemeler zamanla mikrop üremesine, nem, küf ve koku yapmasına sebep olur. Hizmetlerimiz arasında bulunan yastık yıkama hizmeti için çiçek halı yıkama ayrıcalığını tercih etmelisiniz.

Stor Perde Yıkama

Perdelerin yeni nesil formundan olan stor perdeler temizlemesi tecrübe ister, stor perdelerin yapıldığı kumaşının yapısı itibari ile özel işlem gerektiren temizleme yöntemi kullanılmalıdır, kullandığımız stor perde yıkama teknikleri firmamızda hijyen kurallarına uyarak ve perdenin dokusuna zarar vermeden özenle temizliği yapılarak evlerinize teslim edilir, stor perde yıkama yönteminde sararma, kararma ya da herhangi bir leke oluşumuna meyil vermeden hassasiyetle yıkandıktan sonra kurulama işlemine başlanır, kurutma işlemi bittikten hemen sonra tarafınıza verilen süreyi geciktirmek sizin teslimat işlemlerine başlanır. Stor perde yıkama işlemlerinde uygulanan ücret her bütçeye uygun olarak hazırlanmaktadır. Çiçek halı yıkama firmasının temel gayesi stor perdelerin hassasiyetle yıkandıktan ve kurulandıktan sonra her eve uygun bütçe ile bu hizmeti güvenli bir şekilde sağlamaktır.

İndirimden Yararlanın!

Çiçek Halı Yıkama olarak web sitemizden iletişime geçen üyelerimize ayrıcalık tanıyoruz, sizler için özel %50'ye varan indirimli yıkama hizmeti sunuyoruz.