Çiçek Halı Yıkama Fabrikası Geçmişi

Çiçek Halı Yıkama Kim Tarafından Kurulmuştur? Kaç Yılında Hizmete Girmiştir?

2002 yılı itibari ile temizlik sektöründe çiçek halı yıkama adıyla faaliyetlerimize başladık. Firmamızın öncelikli olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tüm ekipmanlarımızı son teknoloji ile donattık. Temizlik hizmetlerimizi fabrikalarımızda ve yerinde hizmet olarak iki farklı kategoride sunmaktayız. Tecrübelerimizin eseri olan yıkama yöntemlerimiz ve hijyen kurallarımızı tüm hizmet kalemlerimizde eksiksiz olarak kullanırız. Yıkama işleminin temel prensiplerinden olan uygun kimyasalı doğru kullanma, leke ve tekstilin özelliklerini belirleme, kurutma işlemi teknikleri, paketleme işlemi inceliklerini uygulayıp eğitimli eller sayesinde kusursuz ve sorunsuz yapıyoruz. Yapılan bütün hizmetlerimizde anti-alerjik deterjanları, doğada çözüle bilen kimyasalları ve kanserojen içermeyen paketleme malzemeleri kullanımına özen gösteriyoruz. Doğaya zarar vermeyecek geri dönüşüm kurallarına hassasiyet gösteriyoruz. Personel seçimlerimiz: yetkinlik, diksiyon ve eğitim seviyeleri yüksek kalifiye kişiler arasından özenle seçilerek oluşturulmuştur. Tüm merkezlerimizde ve bölgelerimizde hizmet veren personellerimiz usta ellerden eğitim alarak gerek oryantasyon eğitimiyle ve gerek hizmet içi eğitimlerle sürekli geliştirir ve Kalifiye personellerimizi kendimiz yetiştiririz. Faaliyetimiz başladığı 2002 yılından beri müşterilerimiz veli nimetimiz felsefesiyle her müşterilerimizde %100 memnuniyeti sağlamak temel hedefimizdir. Uygun aralıklarla müşterimize anketler yaparak memnun kalınmayan konuları tespit ederiz. Bu anketler ışığında eksik görülen tüm başlıklar yeniden inceler ve eksikleri gideririz.

Anketlerimizde müşterilerimizin talep, istek ve şikâyetleri bölümünde bize tavsiyelerine harfiyen uyularak dikkate alınır. Hizmetin ayağa ulaştırılmasını amaçlayıp size yakın bölgelerde çiçek halı yıkama yan kuruluşları oluşturulmuştur. Merkezimizde ve bölgelerimizde fiyat ve hizmet kalitesini hiç değiştirmeden standart olarak sunarız. Fiyat çalışmalarımız en kaliteli hizmeti en uyguna sunmak adına piyasa çalışması yapılarak uygulanır.. Sizlere yıkama hizmetine en çok ihtiyaç duyduğunuz dönemlere göre şekillendirerek sunuyoruz. Hizmet filomuzda bulunan araç sayımızı ulaşımda aksaklık yaşanmaması için her geçen gün sayılarını arttırıyoruz. İnternet sayfalarımız ve iletişim hatlarımızla 365 gün tam zamanlı ulaşım sağlıyoruz. Teslim süreleri ve dahi yerinde temizlik hizmetleri size detayı verilen süreler içinde kusursuz yapılır. Sizin bize ulaştırdığınız ürünlerin teslimi sırasında bekleme ve dinlenme odalarımızla sizi misafir ediyoruz. Aradan geçen 17 yıla rağmen çiçek halı yıkama her geçen günde en tecrübeli, en ulaşılır, en teknolojik, en kalifiyeli eleman sayısı, yan kuruluşları ile hizmet etiği bölge en fazla olan firma, müşterileri tarafından en çok tercih edilen markayız. Bize bu haklı gurur yaşatan tüm müşterilerimize hizmet ve kaliteyi en iyi seviyelere çıkarmak için her güne yeni hizmetler ekleyerek çığ gibi büyüyoruz.

Çalışırken Fotoğraflarımız

İndirimden Yararlanın!

Çiçek Halı Yıkama olarak web sitemizden iletişime geçen üyelerimize ayrıcalık tanıyoruz, sizler için özel %50'ye varan indirimli yıkama hizmeti sunuyoruz.